Pravidelné přednášky o vysoké citlivosti a životě s ní

Stres, tlak na výkon, neustálý shon… 

V dnešním světě plném úkolů a povinností si občas připadáme jako v křeččím kolečku. Snažíme se být stejně schopné, výkonné, efektivní a v pohodě jako všichni okolo.

Ale nějak nám to nejde. Příliš nám hučí klimatizace, neustálé kafrání kolegyně na telefonu nás rozčiluje, blesky na mobilu jsou otravné. 

Svět vnímáme citlivěji, je pro nás náročnější se přizpůsobovat neustálým změnám.

Pojď si posdílet na pravidlených online setkáních pro citlivé ženy, jak vnímáš život se svým zjemněným nastavením.

Tvoje práce tě naplňuje. Pomáhat lidem Ti dává smysl.

Ta radost, kterou vidíš u lidí okolo sebe poté, co je opečuješ. Ta lehkost, se kterou od Tebe odchází Tví klienti, od malých po velké. Jako by u Tebe nechali sto tun zátěže a mohou jít nyní životem v lehkosti.

Pro klienty by ses rozdala. Jejich vděčnost Tě dokáže zahřát u srdce tak, že chodíš po zbytek dne a záříš jako sluníčko.

Máš neskutečný dar a svojí péčí, láskou, pozorností, pečlivostí a zodpovědností děláš dny a životy lidí o tolik lepší.
Jenže Ty se cítíš vyčerpaná… To, co Tě dřív bavilo, dávalo Ti smysl, Tě najednou tíží. 

Jsi po práci stále víc unavená a nevíš, proč? 

Zdá se, že kolegové a kolegyně dál v pohodě zvládají pracovní penzum, tak proč máš pocit, že toho zvládáš stále méně?

Nervový systém nás, citlivých, funguje jinak. 
Zatímco pro některé může být celodenní práce s klienty aktivita, která je nijak nevyčerpává, pro nás citlivé, to může být neskutečná zátěž.

S naším zjemněným vnímáním se naciťujeme na své okolí mnohem více, než ostatní. Cítíme emoce druhých, jako by byly naše. 

Mnohdy v noci nespíš, protože ještě přemýšlíš, jak se asi má v tíživé živcotní situaci klientka? Nebo Tě napadne, jak určitý projekt ještě vylepšit,  ale samozřejmě Tě to napadne ve 3 ráno, a Ty pak kvůli tomu ještě dvě hodiny nespíš?

Citlivost a empatie jsou krásné a důležité dary, ale je potřeba, abychom se naučili hlídat si naši energii a naše hranice. A taky jak si energii doplňovat. Protože když si to neohlídáme my, nikdo to za nás neudělá.

Pojď se dozvědět na přednášce, jak nastavit své hranice a ochránit svoji energii, aby se Ti dobře žilo a pracovalo. Abys mohla dávat z přebytku energie, nikoliv nedostatku.

Kdo přednášku povede

S vysoce citlivými ženami pracuji od roku 2021. Konzultace jsme začala uprostřed pandemie, kdy to neměl lehké opravdu nikdo. A my citlivé o to méně. Každý den tolik podnětů, se kterými se naše vnímavá nervová soustava musela vyrovnat. 

Rady typu: ‚‘‘Vykašli se na to.‘‘ nebo ‚‘‘To neřeš.‘‘ Nám citlivým nepomáhají. Naopak, spíše se cítíme, jako by nám přilili olej do rány. Konečně jsme se ozvaly a místo toho, abychom získaly ůlevu, klid, setkaly jsme se s nepochopením.

Jako vysoce citlivá EFT praktička se nebojím jít do hloubky a témata rozebrat ze všech stran. Dostat se k příčině problému a ten pochopit a propustit. Zároveň vím, jak léčivé a důležité je připustit si vlastní emoce. Proto bude po úvodní přednášce prostor nejen na otázky, ale také na vzájemné sdílení našich pocitů, toho, jak dané téma vnímáme, kde se nám momentálně v životě promítá. Jestli nám dělá neplechu nebo nás jen mírně otravuje. Případně, co nám pomáhá dostat se do pohody.

Je spousta témat, které nás zajímají, toužíme se ponořit do hloubky. Jenže nám chybí čas nebo spřízněné duše, které rozumí. 

Na přednášky chodí vysoce citlivé ženy, které jsou laděné stejně, jako ty. 

Ten pocit pochopení i beze slov je nepopsatelný.

 

Ženy provádím jemně, něžně, s citem. 

Nejčastější otázky:

Scházíme se online na zoomu. Prvních 30 minut je “poslouchacích“, ve stylu přednášky. Mluvím o nejnovějších poznatcích z knih, studií, zkušenostech mých klientek i ze svého života.

Sdílím praktické tipy do života.

Zbytek času (30 minut) je volná diskuse. Můžeš klást otázky, sdílet s ostatními, nechat se inspirovat.

Ano, přednášky i celou diskusi nahrávám. 

Pokud se přihlásíš na přednášku předem, automaticky k ní dostaneš i záznam. Pokud jsi přednášku propásla, můžeš si záznam pořídit dodatečně.

Pokud Tě přednáška zajímá, ale nechceš být v záznamu vidět, vypni si už na začátku zoomu kameru.

Přednáška probíhá 1x za měsíc vždy 3. středu v měsíci. 

Scházíme se online na zoomu 19-20:00.

Při zakoupení jedné přednášky se můžeš zúčastnit této přednášky, dostaneš k ní záznam.

Pokud si koupíš členství – dostaneš zvýhodněnou cenu a přístup na přednášky, které ještě neproběhly. Záznam posílám po přednášce e-mailem.

Ceník:
Přednáška na téma vysoká citlivost ve službách 16.8.2023 19-20:00 vč. záznamu - 550 Kč
Cyklus přednášek (srpen- říjen2023) vč. všech záznamů - 1200 Kč

Ráda bys zhlédla záznamy předchozích přednášek? K záznamu tudy: přednáška vysoká citlivost a dovolená