EFT kdykoliv a kdekoliv. Bez čekání na konzultaci.

Už sis někdy říkala, jak by bylo skvělé umět si sama pomoci, když se cítíš pod tlakem, když se ti všechno hroutí nebo když se potýkáš s osobními problémy? 

Co kdybych ti řekla, že taková možnost opravdu existuje? 

A ještě k tomu je to možnost, kterou můžeš využít kdykoli a kdekoli. Představuji Ti jedinečnou metodu EFT, známou jako technika emoční svobody. 


EFT Ti umožní vyrovnat se s vlastními pocity a propustit stres.

Cítíš přetížená, frustrovaná nebo se těžko soustředíš?

Nevíš, jak zvládnout stresové situace nebo jak se vyrovnat s emocemi, které tě přepadají?

Probouzíš se v noci s pocitem, že to nezvládneš? 

Tyto pocity jsou bohužel v dnešním světě běžné a všechny je známe. Ale co kdyby tak nemuselo být? Možná si teď říkáš, že už jsi zkusila všechno. Že jsi navštěvovala všelijaká sezení, meditovala nebo se snažila změnit svůj životní styl. Ale co když ti řeknu, že klíč k řešení je mnohem jednodušší a že ho máš doslova na dosah ruky?

Představ si, že se probouzíš a cítíš se klidná a vyrovnaná. Místo stresu a úzkosti zažíváš radost a pohodu. Představ si, jak si umíš sama pomoci v těžkých okamžicích a jak dokážeš podpořit i své blízké. 

To všechno ti může přinést technika EFT.

Kurz Sama sobě EFT profíkem je pro Tebe, pokud:

 • Už Tě nebaví, že Tě brzdí nefunkční vzorce a limitující přesvědčení. Jsi připravena je propustit a posunout se dál.
 • Už jsi zkoušela spoustu technik, ale všechny fungovaly jen krátce.
 • Nebaví Tě domlouvat konzultace, chceš si radši pomoct sama.
 • Místo ,,kupování ryb se chceš naučit, jak ryby chytat.“
 • Máš trápení a témata, která se běžně na internetu neřeší.
 • Své potíže nechceš probírat s cizími lidmi, radši si je chceš vyřešit sama.
 • Chceš techniku, kterou můžeš používat pro sebe a ve zjednodušené formě i pro Tvé blízké.

Nauč se jednoduchou techniku a propusť programy a vzorce, které Ti neslouží.

Nauč se, jak sebe samu podpořit pomocí EFT.

Preventivně, každý den pro pohodu a propuštění stresu.
A taky, když máš zrovna ,,den blbec.“

Kurz Ti přinese i zjednodušenou formu technik, kterou můžeš použít pro své děti nebo nejbližší.

Propusť stres lehce, pohodově.

 

 

Nejčastější otázky:

EFT je metoda podobná akupunktuře, ale bez jehel.

Jemným ťukáním na energetické body (meridiány) na običeji a hrudi zklidňujeme nervový systém a uvolňujeme napětí a bloky.

Naše tělo a podvědomí v sobě nese spoustu informací, mnoho nezpracovaných bloků a limitujících přesvědčení. Díky metodě EFT je můžeme propustit a získat nadhled nad situací.

Online kurz Sama sobě EFT profíkem je vhodný pro ženy, které jsou přípraveny převzít zodpovědnost za své blaho do vlastních rukou.

Pokud Tě nebaví domouvat konzultace, zkusila jsi všechno, od meditací až po ženské kruhy a nevyhovovalo Ti to, protože chceš techniku, kterou můžeš používat sama, nezávisle od ostatních. Nechceš se přizpůsobovat časově praktičkám a konzultantkám. 

Problém si chceš vyřešit SAMA a HNED.

 

V kurzu se naučíš, jak používat metodu EFT.

Kromě vysvětlení a praktických ukázek se naučíš i zjednodušné formy několika technik, které se učí v rámci výcviku na EFT praktika.

Dozvíš se, jak propouštět různá témata a zjistíš, při jakých situacích/tématech by ses do EFT neměla pouštět sama, ale naopak měla obrátit na EFT praktika nebo odbornou pomoc.

EFT funguje nejlépe na Tvoje konkrétní téma, Tvoje slova. Už jsi někdy zkoušela EFT v cizím jazyce? A vnímala jsi, že není tak silné. 
Pokud jsi nezkoušela nebo neovládáš cizí jazyk, mám pro Tebe krátkou vtipnou ukázku: Zkus říct sprosté slovo v cizím jazyce. Třeba v angličtině slovo SH*T nebo AS*. A teď to samé slovo řekni v češtině. Jedno je HO*** a druhé PR**L.

Ve kterém jazyce jsi vnímala větší emocionální náboj?
Pokud nejsi rodilá mluvčí angličtiny, pravděpodobně bys mohla říkat výše napsaná sprostá slova celý den a neulevilo by se Ti. Zatímco když je řekneš v češtině, to je najednou jiná! To Tvé emoce jenom plynou:).

A pardon za ta sprostá slova, když Ti to vadí, tak si představ, že Ti někdo řekne, že jsi BEAUTIFUL nebo naopak KRÁSNÁ. Ze kterého komplimentu budeš mít větší radost?

S EFT je to stejně. Čím přesněji používáš svoje slova na tvoji konkrétní situaci, tím větší mají účinek.

Když nahrávám EFT videa na Youtube, tak je držím co nejvíc obecně, aby pomohly co nejvíc lidem. Navíc, kvůli sledovanosti je držím krátká, 5-10 minut. Pokud máš užitek z těchto krátkých, obecných videí, tak si jen představ, jak velký užitek budeš z EFT mít, když bude na Tvoje konkrétní téma a čas, který si sama zvolíš!

Kurz stojí 5.000,- Kč. Je v něm 5 hodin materiálů, můžeš jet ve svém tempu.

Vím, že dnes nemáme času nazbyt.

První video (ca 40 minut) shrnuje vše, co potřebuješ vědět. Ostatní videomateriály pak techniky vysvětlují a jdou víc do hloubky.

Navíc můžeš zhlédnout i ukázkové konzultace.

Ke kurzu máš přístup po dobu 1 roku. Je online formou členské sekce.

Kurz není vhodný pro ženy, které preferují vedení na konzultacích. Pokud raději přijdeš s tématem a necháš EFT praktičku, aby Tě vedla, pak si spíš objednej konzultaci.

Kurz není vhodný pro řešení hlubokých témat jako jsou traumata nebo v případě zdravotních potíží či psychických onemocnění. V tomto případě nejprve vyhledej odbornou pomoc a prober s lékařem, jestli je pro Tebe EFT metoda vhodná.

Kurz není určený pro ženy, které chtějí certifikát, aby se mohly stát EFT praktičkami. V kurzu se naučíš, jak EFT používat pro sebe, případně ve zjednodušené formě své děti nebo blízké. Určitě se v něm nenaučíš, jak řešit složitá témata, traumata a podobně. Kurz Ti nedává oprávnění začít nabízet placené EFT konzultace.

Online kurz Sama sobě EFT profíkem Tě naučí zjednodušenou formu EFT a s ní spojených technik. Během méně než 5 hodin získáš úvod a vysvětlení této úžasné metody.

Tím, že absolvuješ tento kurz, se nestaneš certifikovanou EFT praktičkou! Ale budeš vědět, jak pomoci sama sobě, ve zjednodušené formě svým blízkým a za jakých okolností se do EFT sama nepouštět a vyhledat odborníka.

Vysvětlení: Výcvik na EFT praktičku/praktika sestává z několikadenních školení, absolvování zkoušky, 50 hodin praktických konzultací a 4 případových studií. A stojí většinou desítky tisíc.


Představuji ti můj vlastní kurz "Sama sobě EFT profíkem"

Tento kurz tě naučí, jak správně používat techniku EFT,
jak rozpoznat své vzorce a emoce a jak s nimi pracovat.

Proč a pro koho jsem vytvořila kurz Sama sobě EFT profíkem?

Kurz jsem vytvořila, protože:

 • Chci, aby ses cítila dobře a klidně. 
 • Chci, abys měla nástroj, kterým se můžeš sama postarat o své emoce a svou pohodu. 
 • Chci, aby ses probouzela klidná a vyrovnaná. 
 • Si přeji, abychom my ženy, zažívaly místo stresu a úzkosti zažívaly radost a pohodu. 

Představ si, jak si umíš sama pomoci v těžkých okamžicích a jak dokážeš podpořit i své blízké. 

To všechno ti může přinést můj kurz Sama sobě EFT profíkem. 

Kurz  obsahuje návod, jak správně používat techniku EFT, praktické cvičení a spoustu tipů a rad, které ti pomohou zvládnout svoje emoce. A odpovědi na ty nejpalčivější otázky.:)

Po zaplacení kurzu ti pošlu přístupové údaje do online členské sekce, kde najdeš veškeré materiály. Vše si můžeš projít ve svém tempu, máš k nim přístup po dobu 1 roku. 

Tak co říkáš? Jsi připravena zvládnout své emoce a naučit se techniku EFT? Neboj se udělat ten první krok. Těším se na tebe v kurzu Sama sobě EFT profíkem.


Reference

Kurz byl krásný, srozumitelný a laskavý jako od maminky

Milá Sandro, moc děkuji za krásný kurz. Vida byla zpracovaná srozumitelně, laskavě, s opakovaným důrazem na bezpečnost. Tvá videa na mě působí velmi mile, jako od „maminky“. 

Vizualizace byla opravdu silná a překvapilo mě, kam mě vzala (na mentální úrovni jsem si opravdu myslela, že mě ta situace už neovlivňuje 🙂 Děkuju, že techniky sdílíš a zároveň za to, jak je sdílíš!

I tvé ubírání tlaku z dokonalosti je naprosto skvělé – ani Karlův most se nepostavil za den – to je taková svoboda si tohle zvědomit! I když je to jasné, ale zase jenom mentálně, emoce jsou prostě jiný level 🙂 

A proto – děkuju Ti, za to, jak svou práci děláš – laskavě, s nadhledem, mile a autenticky. Jsem ráda, že jsem Tě poznala  a těším se, co vymyslíš příště.

 – Denisa

Videa jsou krásně srozumitelná, jednoduchá na pochopení. 

Vše je krásně vysvětleno. Jsem nadšená i z toho, že si můžu „odťukávat“ i pozitivní věci.

– Jana

Možná si říkáš, že EFT zní příliš dobře na to, aby to byla pravda? Rozumím tomu. Měla bych na tvém místě podobné obavy. Ale co kdybych Ti řekla, že já sama jsem prošla tímto procesem a techniku EFT používám denně? Někdy jen tak, na zlepšení nálady? Ale taky jsem díky EFT propustila strach být vidět (dnes podnikám online) a strach z řízení? 

Klíčem k úlevě je právě technika EFT. Tato metoda je založena na principu akupresury a může ti pomoci zmírnit stres, úzkost, strach a mnoho dalších negativních emocí. 

Možná se obáváš, že techniku nezvládneš, že je to něco složitého a komplikovaného? 

Ale já Ti mohu slíbit, že je to jednodušší, než si myslíš. Stačí jen umět správně používat své ruce a upřímně se podívat na své emoce.

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Sandra Woiwode a jsem mezinárodně certifikovaná EFT praktička.

V rámci své praxe jsem pomohla desítkám žen v různých zemích.

Pracuji převážně s vysoce citlivými ženami, a tak vím, že není lehké svěřit se do péče cizí osobě. Vím, jaký je to silný a život měnící zážitek, když se naučíme pomoci si samy. Proto jsem vytvořila kurz Sama sobě EFT profíkem.

Nauč se využívat sílu EFT.  Propusť limitující přesvědčení a nahraď je klidem, úspěchem, novým mindsetem, který Ti nehází klacky pod nohy, naopak Tě podporuje.