Chceš propustit stresale nemáš čas trávit hodiny na konzultacích, terapiích, četbou knih či studiem seberozvoje?

Znás metodu EFT nebo jsi o jejích skvělých výsledcích už slyšela a chceš si ji vyzkoušet na vlastní kůži za neodolatelnou cenu?

Chceš si u seberozvoje i trošku hrát a bavit se?

Pak jsem přesně pro Tebe připravila výklad karty + EFT na míru.

Výklad karet + EFT je 5minutové video, připravené Tobě na míru. Kdo říká, že práce na sobě menůže být hra? 

Získej nadhled nad situací a propusť, co už Ti neslouží. Strach a stres a se zmírní a Ty pocítíš opět pohodu a radost.

Reference

Nádherný pohádkový výklad a EFT technika, díky které jsem se uvolnila a pustila emoce. Bylo to velmi intenzivní, i když krátké, ale tím lépe jsem dokázala emoce pustit, když jsem věděla, že to bude „rychle za mnou“. 

Jsem opravdu vděčná za Sandřin jemný a citlivý přístup. 🙂 Určitě bych do toho šla znovu, třeba s jiným tématem. Toto EFT si určitě projdu ještě několikrát, abych to téma dořešila.

Doporučuji všem ženám, protože není nic lepšího, než pustit emoce, které čekají, až si jich všimneme. Je to velice léčivý proces v bezpečném prostředí.

Tereza Hladíková

Sandro, máš krásný jemný hlas, který pohladí a promlouvá přímo k mému srdci. Byl to krásný zážitek. Potvrdila jsi mi to, že kroky vedou jen kupředu a v laskavosti a víře v sebe nás dovedou k tomu počem toužíme. 

K tomu, co má být. Stačí se jen zaposlouchat a s odvahou vykročit. Když budu opět potřebovat, ráda se na Tebe obrátím. A všemi deseti doporučuji dále. Děkuji

Luci Mašková, Specialistka zdravé stravy, vyživení a podpory těla zacílené na vnitřní pohodu. Cítit se skvěle ve svém těle ve zdraví, ale i nemoci. www.lucimaskova.cz

Pohádkový výklad + EFT od Sandry mě okamžitě přenesly do světa, kde je všechno tak, jak má být. Kde je pohoda a klid. 

Během ťukání jsem cítila velkou úlevu, došlo i na slzičky a cítila jsem, jak se rozpouští nějaké bloky. Dělala jsem si to ráno a po skončení jsem cítila, že dnes budu mít krásný den a že všechno bude v pořádku. 

Určitě budu s EFT pokračovat dál a doporučuji ho dalším ženám, protože jim může pomoct najít rovnováhu, úlevu. Sandra má velice příjemný a uklidňující hlas a projev, cítíte, jak s vámi souzní a chce pomoct… Už jenom toto na mě působilo velmi léčivě.

Světlana Tkadlecová, www.intelligentstyle.eu

Po zaplacení objednávky ode mě obdržíš e-mail s formulářem k vylpnění.

Napíšeš mi, co Tě trápí.

Do 14 dní Ti pošlu video (v délce zhruba 5-10 minut), ve kterém pomocí výkladu karty a metody EFT zpracuji Tvoje téma.

Podle videa můžeš ťukat častěji, doporučuji aspoň 5 dní za sebou.

Výhoda je, že se k videu můžeš vracet.

Výklad karet s EFT je nahrané video na Tvoje téma.

Použiju věty a slova, která mi napíšeš ke Tvému problému a nabídnu nadhled, případně pozitivní afirmace. Nejdeme do hloubky. EFT video Ti pomůže získat nadhled, posunout se nebo rozuzlit, proč Tě daná věc trápí.

EFT konzultace – jdeme do hloubky. Scházíme se na zoomu a hodinu proťukáváme dané téma, propouštíme příčinu případně trauma.

Příklad: strach být vidět

EFT video – proťukáš, co Ti teď momentálně brání být vidět. Budeš schopná udělat další krok, napříkald si sednout za kameru a natočit video nebo postnout daný článek.

EFT konzultace – propustí přímo příčinu, proč se bojíš být vidět. Nejde tedy o rychlé řešení, ale dlouhodobé. 

Upozornění – EFT video není určeno na zpracování traumat a silně citlivých témat (jako je násilí jakéhokoliv druhu, závislosti apod.) V případě takového tématu se s klientkou dohodnu spíše na konzultaci, nebo  video nenahraji a peníze vrátím.

Ano, právě pro Tebe je EFT video ideální.

Instrukce ode mě dostaneš e-mailem, vyplníš formulář, a pak ode mě dostaneš video, podle kterého ťukáš.
Nescházíme se na zoomu, ani živě.

Ideální pro introvertky:)

Do 14 dní, pošlu Ti e-mailem odkaz na video.

Video posílám nahrané neveřejné na Youtube. 

Video bude přístupné půl roku.

EFT video je pro Tebe, pokud

  • si chceš EFT vyzkoušet
  • chceš mít EFT na míru
  • nechceš celou EFT konzultaci (z časových, finančních nebo jiných důvodů), ale chceš na sobě dále pracovat

Při koupi EFT videa si můžeš vybrat ze 2 variant:

Výhodnější varianta – video bude časem zveřejněno youtube kanále Žena s citem. Video bude upravené a anonymní v tom smyslu, že nikdo nebude vědět, pro koho bylo původně (jméno, případně názvy projektů vystřihnu). Problém, který řešíš, pravděpodobně trápí i další ženy a zhlédnout toto video jim může pomoci.

Luxusní varianta – video je pouze pro Tebe. Chceš se mnou sdílet citlivé informace a pocity, nepřeješ si, aby ostatní viděli. I když víš, že se nikdo nedozví, pro koho  video bylo původně. Video nebude nikde zveřejněno.

Jsou témata, která zasluhují pořádnou péči, podporu a čas. Desetiminutové video může být sebelepší, ale nikdy se nedostane do takové hloubky, jako dané téma, od ztráty blízké osoby až po trauma, potřebuje.

U těchto témat doporučuji konzultaci, většinou rovnou balíček konzultací, abychom dané téma mohly pomalu, do hloubky, opečovat, procítit, propustit. Pokud váháš, napiš mi e-mail na info@zenascitem.cz a najdeme pro Tebe nejlepší řešení.

V případě, že vyplníš ve formuláři téma, na které desetiminutovku nedělám, spojím se s Tebou a buď si vybereš jiné téma, nebo se domluvíme na konzultaci, nebo peníze vrátím.

Časově omezená nabídka!
Akční cena platí už jen: