Právě si prohlížíte Od Cimprlíny k Ženě s citem

Od Cimprlíny k Ženě s citem

Dnes žiju harmonický, pohodový život, v souladu sama se sebou a svým citlivým nastavením. Mám spoustu času na své koníčky, vybírám si klientky, se kterými pracuji. 

S mužem mám láskyplný vztah, trávím spoustu času v přírodě na procházkách a mám okolo sebe úžasné, podporující lidi. 

Dělám věci, které mi přináší radost, už si nenechám zkazit den (nebo noc) negativními lidmi a jejich poznámkami. Jsem plná energie, pohody, užívám si svůj život s citem.

Před několika lety jsem si však zoufala o takovém životě jenom tiše snila.

Že jsem vysoce citlivá, jsem dříve něvěděla. Poznámky lidí jsem si brala strašně osobně. Toužila jsem mít všechno dokonalé, nedokázala si říct o pomoc a v práci makala za tři. Byla jsem v neustálém stresu, v noci jsem se budila a přemýšlela, co další den musím všechno stihnout v práci, doma… 

Vadily mi hlasité telefonáty kolegů, nemohla jsem se soustředit. Průvan ve velké kanceláři mi způsoboval napětí za krkem, ale u kolegů jsem se setkala s nepochopením, když jsem chodila zavírat okna či dveře. 

Ať jsem cvičila jógu kolik jsem chtěla, meditovala, chodila na procházky v obědní pauze – nic nepomáhalo. Stále více jsem byla ve stresu, nedokázala se zklidnit, mé tělo bylo stále více napjaté, od svalů za krkem, přes sevřené čelisti až po neutuchající bolesti hlavy.

V roce 2018 jsem se rozhodla, že to takhle dál nejde.

Uvědomila jsem si, že zopdovědnost za svůj život nesu já a že neexistuje kouzelná pilulka, kterou by mi předepsal lékař, abych se uzdravila. Začala jsem se učit o vysoké citlivosti a poznávat způsoby, jak redukovat a propouštět stres.

Pochopila jsem, že od přírody mám zvýšené vnímání, moje nervová soustava je aktivnější než u druhých lidí, všechno prožívám intenzivněji a víc do hloubky. Já potřebuji najít způsoby, jak žít v pohodě v tomhle rychlém světě plném stresu.

Objevila jsem metodu EFT a stala se mezinárodně certifikovanou EFT praktičkou.

Pomocí metody EFT propouštím nejen každodenní stres – když mám jít na rozhovor, začnu nový projekt nebo jdu k zubaři, je to hodně velký nápor, ale už to pro mě není tak náročné jako dřív.

 

Zároveň jsem pomocí metody EFT propustila tolik balastu a emocionálních zranění, které jsem si nesla jako břemeno celým svým životem. Ty posměšné úšklebky spolužáků, nepochopení kolegů, výčitky rodiny, že ,,zase něco nezvládám.‘‘ Dnes už se nebojím pouštět se do nových věcí. Vím, jak pracovat se svým zjemněným nastavením a také jak propustit stres z nových, náročných a nečekaných situací.

Díky svým zkušenostem a práci na sobě jsme vytvořila projekt Žena s citem. Vedu (nejen) vysoce citlivé ženy k tomu, aby propustily stres, trauma a emocionální zátěž, se kterou se mnohdy pojí i fyzické aspekty – jako právě nevysvětlitelné napětí, bolesti, psychosomatické potíže. Pomocí metody EFT na kozultacích nebo kurzech vedu ženy k tomu, aby se naučily žít v souladu se svou citlivostí, přestaly si vyčítat své ,,jiné nastavení.‘‘

Už se nemusíte stydět za svou citlivost, nemusíte ji schovávat nebo potlačovat.

Nemusíte si vyčítat, že něco nezvládáte a být ve stresu z toho uspěchaného světa, který na nás ze všech stran tlačí: ,,Rychleji! Výkonněji! Efektivněji!‘‘

Se mnou se naučíte, jak propustit nejen každodenní stres a starosti, ale jak žít ve větší radosti. Se mnou se naučíte, jak se za sebe postavit a umět si říct o to, co potřebujete, určit si svoje hranice láskyplně. Tak, aby to ostatní pochopili a respektovali.

Jsem expertka na metodu EFT a pomáhám nejen vysoce citlivým ženám propustit stres a strachy, které jim brání, aby žily život svých snů. 

Ať už je jejich přáním pustit se do podnikání, mít šťastnou, spokojenou rodinu nebo žít ve větším klidu a radosti. 

Pomocí metody EFT propouštíme překážky a limitující přesvědčení, které jim stojí v cestě. Jemně, něžně a s humorem vedu ženy k většímu klidu a radosti, aby i ony mohly žít život s citem.

Objednejte se na konzultaci.

A pokud chcete jít ještě více do hloubky, přidejte se do minikurzu Jak se nepřehltit a ctít svou citlivost.